DOBA DORUČENÍ 1-2 PRACOVNÍ DNY. PLATBA NA DOBÍRKU ZA 45 KČ.

Vrácení zboží

Nevyhovuje Vám zakoupené zboží? Nic se neděje, rádi Vám vrátíme Vaši platbu.

 

 • 1)  Vrácení zboží lze do 14 dnů od jeho převzetí. V případě odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů od obdržení prosím vytiskněte či napište na papír formulář viz níže a pošlete jej spolu se zbožím na naši adresu uvedenou níže. Na balík uveďte jméno odesílatele takové, jaké bylo na objednávce. Prosíme o kontaktování e-mailem či telefonicky, že vracíte balík.  
  • VRÁCENÍ PŘES ZÁSILKOVNU
   • V případě, že si přejete odeslat vratku přes Zásilkovnu, využijte prosím náš kód 98746634 pro Zásilkovnu (nutné uvést Vaše jméno na vratku), po jeho nahlášení na jakémkoliv podacím místě Vám bude vytisknut příslušný štítek na balík a odeslán k nám. Tato služba je zpoplatněna částkou 70 Kč a bude odečtena z hodnoty za vrácené zboží. Finanční prostředky Vám budou zaslány max. do 14 dnů od doručení balíku na číslo účtu uvedené ve formuláři.
  • PODMÍNKY VRÁCENÍ
   • Zboží musí být zasláno ve stavu, v jakém jste jej přijali, tzn. s původní visačkou, bez vad, oblečení musí být nenošené, neprané a nesmí zapáchat parfémem ani jinou látkou. 

Adresa pro vrácení:

Kristyne Fashion

Bc. Kristýna Lauterbachová

Horní Lhota 153

763 23

 

 Formulář pro vrácení ke stažení zde

 

 • 2)  V případě reklamace zboží ve lhůtě 24 měsíců od data zakoupení, prosím vytiskněte formulář níže či přepiště na papír a pošlete jej spolu se zbožím na naši korespondenční adresu:

Kristyne Fashion

Bc. Kristýna Lauterbachová

Horní Lhota 153

763 23

Prosíme o kontaktování (e-mailem, telefonicky), jestliže posíláte balík na reklamaci.

Formulář pro reklamaci ke stažení zde