Doba doručení 1-3 pracovní dny. Doprava zdarma od 2000 Kč.

Vrácení zboží

Nevyhovuje Vám zakoupené zboží? Nic se neděje, rádi Vám vrátíme Vaši platbu.

 

 • 1)  Vrácení zboží lze do 14 dnů od jeho převzetí. V případě odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů od obdržení prosím vytiskněte či napište na papír formulář viz níže a pošlete jej spolu se zbožím přes kód Zásilkovny 98746634. Na balík uveďte jméno odesílatele takové, jaké bylo na objednávce. Prosíme o kontaktování e-mailem či telefonicky, že vracíte balík. Zboží odešlete během 14 dnů od převzetí, bude-li odesláno později, bude automaticky vystaven elektronický poukaz na 6 měsíců.
  • VRÁCENÍ PŘES ZÁSILKOVNU
   • V případě, že si přejete odeslat vratku přes Zásilkovnu, využijte prosím náš kód 98746634 pro Zásilkovnu (nutné uvést Vaše jméno na vratku), po jeho nahlášení na jakémkoliv podacím místě Vám bude vytištěn příslušný štítek na balík a odeslán k nám. Tato služba je zpoplatněna částkou 70 Kč a bude odečtena z hodnoty za vrácené zboží. V případě vrácení kompletní objednávky s dopravou zdarma je částka vrácení 90 KčFinanční prostředky Vám budou zaslány max. do 14 dnů od doručení balíku na číslo účtu uvedené ve formuláři, prosíme o strpení a vyčkání této lhůty. 
  • PODMÍNKY VRÁCENÍ
   • Zboží musí být zasláno ve stavu, v jakém jste jej přijali, tzn. s původní připnutou visačkou, bez vad, oblečení musí být nenošené, neprané a nesmí zapáchat parfémem ani jinou látkou. 

 Formulář pro vrácení ke stažení zde

 

 • 2)  V případě reklamace zboží prosím vytiskněte formulář níže či přepište na papír a pošlete jej spolu se zbožím přes náš kód Zásilkovny 98746634., tento způsob zaslání přes kód je pro Vás bezplatný. 

 

Prosíme o kontaktování (e-mailem, telefonicky), jestliže posíláte balík na reklamaci.

Formulář pro reklamaci ke stažení zde